Obrazy LED

Strona główna Obrazy LED

Decorlight to nie jest zwykła forma reklamy – to eleganckie połączenie prostych kształtów z nowoczesnym designem. Obrazy LED to idealne rozwiązania jako podświetlany nośnik reklamowy dla świadczących przez przedsiębiorstwa usług oraz produktów. Wymienialna folia daje możliwość szybkiej i bezproblemowej wymiany powierzchni reklamowej według uznania klienta. Decorlight jest przystosowany do łączenia szeregowego – stworzenie oświetlonej strefy nie będzie już problemem, a efekt końcowy przyciągnie tłumy zainteresowanych. Decorlight jest formą uniwersalnej reklamy – możemy ją powiesić na ściance, zawiesić w powietrzu, bądź postawić przy przejściu w pionie za pomocą przystosowanych stóp. Nadruk na folii wykonywany jest w technologi UV – nie blaknie, jest trwały, a kolory przepełnia nasycenie.
Obrazy LED

- na konstrukcję aluminiową: 12 miesięcy;
- na oświetlenie LED: 24 miesiące;
- na nadruk sublimacyjny: 36 miesięcy

czas realizacji - 7 dni roboczych

Podświetlenie krawędziowe - folia naklejana na pleksi, możliwe zastosowanie przy każdym oferowanym rozmiarze.
Tylne - specjalne diody LED umieszczane na tylnej ściance ramy(stosowane przy ramach grubości 85mm).

Zapalanie oświetlenia wykonuje się za pomocą włożenia wtyczki do gniazda (napięcie 230 V). Pobór mocy zależy od wielkości ramy, lecz nie jest duży – waha się od kilku do ponad stu wat). Diody zasilane są poprzez zasilacze, zmieniające prąd zmienny 230 V na stały o wartości 12 V i 24 V.

Na specjalne zamówienie montujemy:
– wyłączniki ruchu – wystarczy w odpowiednim miejscu zbliżyć np. rękę, powodując włączenie lub wyłączenie oświetlenia;
– intensywność światła – ściemnianie odbywa się poprzez sterowanie pilotem

Na ramkach montujemy tkaninę poliestrową 200 g/m2, zadrukowaną metodą sublimacji. Cechy charakterystyczne sublimacji to przede wszystkim żywe kolory i trwałość. Tkanina jest wodoodporna, łatwa w czyszczeniu przy niewielkich zabrudzeniach – przeciera się ją wilgotną szmatką. Tkaninę można łatwo zdejmować i zakładać. Wymiana trwa kilka minut. Oferujemy również zakup dodatkowej tkaniny z grafiką. Podając nam wymiar ramki, nasza firma wykona zadrukowaną tkaninę, obszytą specjalną taśmą, gotową do montażu na ramie.

Profile aluminiowe Ramy wykonujemy z sześciu podstawowych profili aluminiowych (produkowanych w Polsce) oraz jednego pomocniczego wzmacniającego konstrukcję z profili podstawowych. Profile łączy się ze sobą za pomocą specjalnych metalowych łączników, skręcanych za pomocą śrub imbusowych. Każdy profil ma inny rodzaj łącznika. Szersze profile mają ich po dwa na każde naroże. Mocowanie i łączenie ram Zaopatrujemy klienta w wieszaki lub podstawki, służące do zawieszenia na ścianie bądź postawienia ramy na ziemi. Dzięki czemu ramy mogą stać samodzielnie, bez podparcia. Istnieje możliwość łączenia ram oraz budowania całych ścian np. stoiska targowego, ciągów reklamowych w korytarzach, przejściach czy tunelach.

Obrazy LED
Obrazy LED
Obrazy LED
Obrazy LED