Blog

Strona główna Blog Pufy reklamowe - wygodna reklama na lata

Pufy reklamowe

Pufy reklamowe - wygodna reklama na lata!

Pufy reklamowe są inwestycją w reklamę na lata. To jedna z nielicznych form reklamy, która spełnia rolę praktyczną - klient zyskuje konkretną korzyść – wygodę. Pufa reklamowa klientowi nie kojarzy się źle jak dwudziestominutowa reklama w telewizji, ulotki leżące na ulicach czy banery odwracające uwagę przy ulicach wręcz przeciwnie z czymś miłym, przyjemnym. Przecież właśnie o to chodzi aby poczuł się u nas jak w domu, na wakacjach..

Pufy reklamowe można wykorzystać również jako siedziska na imprezach firmowych. Firmy tworzą dzięki nim miejsca do odpoczynku w biurach, w ogrodzie. Stają się wtedy idealnym miejscem do rozmów i burzy mózgów ;) Nasze pufy reklamowe są idealną propozycją na reklamę zewnętrzną jak i wewnętrzną. Spełniają głównie rolę siedziska, na którym klient może się zrelaksować i odpocząć. Dodatkowym ich autem jest nadruk z logo firmy, dzięki którym spełniają one również rolę promującą firmę. Posiadamy w ofercie pufy reklamowe z eko-skóry jak i poliestru. Są one wypełniane granulatem lub regranulatem. Jeżeli chodzi o nadruk, ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Głównie firmy jednak wybierają logo firmy oraz kolory zawarte w logotypie. Zdarzają się również zamówienia na pufy reklamowe z nadrukiem dotyczącym produktów.

Nasi klienci uważają, że tego typu siedziska reklamowe to strzał w dziesiątkę, widzą jakie zainteresowanie przynoszą, co z kolei przekłada się na konkretne korzyści. Jak myślą Państwo przykładowo – uczestnik targów zmęczony kilkoma godzinami spacerowania "wyłoży" się u nas na pufie czy usiądzie na twardym krześle? Wybierze nasze stoisko, co za tym idzie nasze produkty albo przynajmniej zapamięta logo i wizerunek naszej firmy.