Poduszki reklamowe

Strona główna Poduszki reklamowe

Poduszki reklamowe Poduszki – jeden z najbardziej popularnych produktów z nadrukiem spośród całej naszej oferty. Firmy wykorzystują poduszki reklamowe podczas otwierania swoich nowych punktów sprzedaży, dni otwartych czy kampanii reklamowych. Logo oraz grafika charakterystyczna dla firmy nadrukowane na poduszce zwiększają rozpoznawalność marki. Poduszki z nadrukiem są doskonałym pomysłem na gratis dla klienta czy nagrodę w konkursie podczas akcji promocyjnej. Pracodawcy często decydują się również na zakup poduszek dla swoich pracowników. Jest to miły gest w ich kierunku. Dostarczają im wygodne miejsce do siedzenia co z kolei wpływa na pozytywną atmosferę w pracy. Tkanina dekoracyjna 160g sprawia, że poduszki prezentują się elegancko i świetnie komponują się ze skórzanymi czy poliestrowymi sofami.
Poduszki reklamowe

Nasze produkty są najwyższej jakości.
Produkowane w Polsce, mamy 100% pewność jakości oraz pełną kontrolę nad procesem produkcji.
Dajemy 2-letnią gwarancję na nadruk.

czas realizacji - 7 dni roboczych

Łatwe czyszczenie Poduszki można prać w pralce do 30 stopni. Dodatkowo do każdego produktu dodajemy informację dotyczącą sposobu pielęgnacji. Po wykonaniu odpowiednich zabiegów fotele wyglądają jak nowe.

Nadruk sublimacyjny
Technika sublimacji oprócz jakości druku oferuje także dużą trwałość i odporność na warunki atmosferyczne m.in. deszcz i wilgoć. Żywe kolory nie ulegają wpływom promieni UV. Druk odporny jest na zagniecenia i ścieranie się . Tkaniny zadrukowane tą metodą można prać i prasować.

Poduszki możemy wykonać w każdym rozmiarze i kształcie.

Poduszki reklamowe
Poduszki reklamowe
Poduszki reklamowe
Poduszki reklamowe